
Fra venstre: Mona Habbestad (Flint), Fredrik Vedvik (ETC) og Nina Tapio (Flint)
SponsorEt Cetera Profil AS
- ny samarbeidspartner for Flint Fotball
“Det er utrolig gøy å få med Et Cetera Profil AS med på laget!” Flint Fotballs to daglige ledere, Nina Tapio og Mona Habbestad smiler fra øre til øre sammen med daglig leder i ETC Fredrik Vedvik. De har tatt turen til selskapets lokaler på Kilen.
“Vi er alltid på jakt etter nye samarbeidspartnere blant lokalt næringsliv, og det er ekstra hyggelig å få med Fredrik og Et Cetera Profil på laget,” forteller Mona.
Fredrik Vedvik var ikke vanskelig å overtale. “Vi hadde en veldig hyggelig prat sammen. Vi er et selskap som gjerne vil støtte opp om lokal idrett, samtidig som vi også er nøye på at vi ikke ønsker å tråkke andre aktører på tærne. Vi vet at Flint Fotball har et godt samarbeid med Skiltprodusenten. Der har vi trukket opp tydelige linjer som alle lever godt med.”
Flint-vann i kiosken
Et konkret bevis på samarbeidet blir snart å finne i Flint-kiosken. “Spesielt i forbindelse med cupene vår i mai/juni pleier vi å slite med å få levert nok flaskevann. Vi har derfor besluttet å kjøpe inn vårt eget vann nettopp via ETC,” forteller Nina. Flint-caps er også snart å få kjøpt igjen også, også via ETC.
Vi takker Et Cetera Profil AS for tillitten og ser frem til et langt og godt samarbeid