Ulvikveien, 3152 Tolvsrød
E-post: admfotball@flintfotball.no

Flint ærestegn utdelt på årsmøtet

21. mars 2025

Flint Tønsberg AIL gjennomførte sitt årsmøte for driftsåret 2024 torsdag 20. mars 2025 kl 18:00 på klubbhuset. Vi retter en stor takk til alle som møtte opp.

Årsmøtet gikk gjennom Hovedforeningen og fotballgruppens årsberetning. Disse, samt regnskap 2024 og budsjett for 2025 ble godkjent av årsmøtet. Innmeldte saker ble behandlet og godkjent.

Valg 

Det ble gjort valg til hovedstyret, fotballstyret, kontrollkomiteen og valgkomiteen. Signert protokoll finner du i oversikten over årsmøte-dokumenter.

Det skal velges ny styreleder til fotballstyret. Ny kandidat er ikke funnet, og årsmøtet godkjente at det innkalles til nytt ekstraordinært årsmøte i juni 2025 slik at Valgkomiteen får bedre tid til å finne riktig kandidat. Frem til det vil avtroppende styreleder Geir Bøe fungere i rollen. Styremedlem Silje Lindahl (ikke på valg) går inn i rollen som nestleder frem mot ekstraordinært årsmøte.

Oversikt over hovedstyret, fotballstyret, valgkomiteen og kontrollutvalget.

Utdeling av Flints Ærestegn

Flint Tønsberg AIL kan tildele sølvmerke, gullmerke og æresmedlemskap. Du kan lese mer om våre statutter på denne siden.

Det ble i forbindelse med årsmøtene i FlintTønsberg Håndball IL og Flint Tønsberg AIL utdelt åtte ærestegn – fem sølvmerker, ett gullmerke og ingen æresmedlemskap. Les begrunnelser for personer knyttet til Flint Tønsberg AIL under. Utmerkelsene for håndballen ble delt ut på deres årsmøte 12. mars 2024.

  • Æresmedlemskap
    • Ingen
  • Gullmerket
    • Torstein Fosvold (Fotball)
  • Sølvmerket
    • Tor Øyvind Berntsen (Fotball)
    • Henning Heimtun (Fotball)
    • Henrik Alexander Greger (Håndball)
    • Birgitte Sættem Jomaas (Håndball)
    • Jeppe Øvstaas (Håndball)
https://www.flintfotball.no/wp-content/uploads/2025/03/Flint-aerestegn-20243.jpg

Torstein Fosvold

Gullmerket

Begrunnelse

For sin innsats som aktiv spiller i barne/ungdom/voksenfotballen, som trener/lagleder i barne- og ungdomsfotballen, som medlem i barneutvalget, sportslig utvalg og pr. dato i Toppfotballutvalget for A-lag damer. Samt som styremedlem i hovedstyret og flere år i fotballstyret.

https://www.flintfotball.no/wp-content/uploads/2025/03/Flint-aerestegn-20242.jpg

Henning Heimtun

Sølvmerket

Begrunnelse

For sin innsats som aktiv i ski, friidrett og fotball. Sistnevnte fra barnefotballen til 100 kamper på A-laget og nå som landslagspiller i gåfotball. Som trener i ungdomsfotballen for både gutte- og jentelag over flere år og keepertrener for A-laget. Styremedlem i hovedstyret og fotballstyret på 90-tallet.

https://www.flintfotball.no/wp-content/uploads/2025/03/Flint-aerestegn-2024.jpg

Tor Øyvind Berntsen

Sølvmerket

Begrunnelse

For sin innsats som aktiv spiller i barne/ungdom/voksenfotballen gjennom mange år med flere kamper på A-laget. Som trener i alle aldersnivåer i ungdomsfotballen, spillerutvikler for A-laget og talentgrupper samt nåværende assistenttrener for A-lag damer. Og som medlem av Sportslig utvalg.

Om Flint Fotball

Logo_Footer

Flint Fotball er en breddeklubb som har hatt en meget sterk vekst i de siste årene, i tillegg til et bredde fokus ønsker vi å tilrettelegge og utvikle for både spillere og lag på ett høyt nivå.
Flint Fotball er en FAIR PLAY klubb som forventer at samtlige brukere av FLINTs anlegg både på fritid, trening og kamp etterlever disse prinsippene.

SAMHOLD - STOLTHET - GLEDE

Flint Fotball på Facebook
Flint Fotball på Instagram